+32(0)2 588 59 59 info@feniksaccountants.be

Over ons

“Onze economische omgeving verandert aan een razend tempo. Alert reageren is een must. Je hebt dan ook méér nodig dan een doorsnee boekhoudkantoor. Jij moet kunnen rekenen op een financiële en fiscale specialist die je cijfers ‘leest’. Die je vanuit een jarenlange expertise helpt om slimme beslissingen te nemen. Die ideeën op tafel gooit. Opportuniteiten ziet. Die je buikgevoel bijstuurt waar nodig en valkuilen vermijdt. Die je onderneming op elk moment versterkt en de nodige concurrentiekracht geeft. Bij je opstart, doorheen je activiteiten, tot en met een succesvolle overdracht. De duurzame groei van jouw onderneming. Dat is wat onze accountants en fiscalisten drijft. Elke dag opnieuw.”

Marc

CEO, Feniks Accountants

Marc Vanmanshoven

Zaakvoerder, Accountant & Belastingconsulent

marc@feniksaccountants.be

Jan Lathouwers

Partner & IT-consultant

jan@feniksaccountants.be

Tamara Put

Partner & Accountant (IAB)

tamara@feniksaccountants.be

Inès Bongaerts

Office Manager

ines@feniksaccountants.be

Yvan Kooken

Partner & Fiscaal accountant

yvan@feniksaccountants.be

Ghislain Hansen

Consultant

ghislain@feniksaccountants.be

Peter Bosch

Fiscaal accountant

peter@feniksaccountants.be

Kurt Bynens

Fiscaal accountant

kurt@feniksaccountants.be

Patrick Peumans

Fiscaal accountant

patrick@feniksaccountants.be

Yves Marting

Consultant

yves@feniksaccountants.be

Harun

Assistent-accountant

harun@feniksaccountants.be

Cindy

Assistent Boekhouder

cindy@feniksaccountants.be

Faeza

Assistent Boekhouder

faeza@feniksaccountants.be

Dieter

Stagiair IAB

dieter@feniksaccountants.be

Emmanuel

Assistent accountant

emmanuel@feniksaccountants.be

Koen

Assistent accountant

koen@feniksaccountants.be

Martine

Assistent accountant

martine@feniksaccountants.be

In voor een kennismaking? Geef ons een seintje