+32(0)2 588 59 59 info@feniksaccountants.be

Over ons

“Onze economische omgeving verandert aan een razend tempo. Alert reageren is een must. Je hebt dan ook méér nodig dan een doorsnee boekhoudkantoor. Jij moet kunnen rekenen op een financiële en fiscale specialist die je cijfers ‘leest’. Die je vanuit een jarenlange expertise helpt om slimme beslissingen te nemen. Die ideeën op tafel gooit. Opportuniteiten ziet. Die je buikgevoel bijstuurt waar nodig en valkuilen vermijdt. Die je onderneming op elk moment versterkt en de nodige concurrentiekracht geeft. Bij je opstart, doorheen je activiteiten, tot en met een succesvolle overdracht. De duurzame groei van jouw onderneming. Dat is wat onze accountants en fiscalisten drijft. Elke dag opnieuw.”

Marc

CEO, Feniks Accountants

Marc Vanmanshoven

Zaakvoerder, Accountant & Belastingconsulent

marc@feniksaccountants.be

Jan Lathouwers

Partner & Consulent

jan@feniksaccountants.be

Yves Buckinx

Partner & Accountant

yves@feniksaccountants.be

Gerard Hermans

Partner, Boekhouder & Fiscalist

gerard@feniksaccountants.be

Tamara Put

Partner & Accountant (IAB)

tamara@feniksaccountants.be

Yvan Kooken

Partner, Boekhouder & Fiscalist

yvan@feniksaccountants.be

Eddie Rouflart

Partner, Boekhouder & Fiscalist

eddie@feniksaccountants.be

Marco Goossens

Partner, Boekhouder & Fiscalist

marco@feniksaccountants.be

An

Assistent boekhouder

an@feniksaccountants.be

Harun

Assistent-accountant

harun@feniksaccountants.be

Inés

Office Manager

ines@feniksaccountants.be

Sarah Reekmans

Dossierbeheerder, Boekhouder BIBF

sarah@feniksaccountants.be

Souade

Assistent-accountant

souade@feniksaccountants.be

Yüsra

Assistent-accountant

yusra@feniksaccountants.be

Cindy

Assistent boekhouder

cindy@feniksaccountants.be

Hatice

Assistent-accountant

hatice@feniksaccountants.be

Christoph

Stagiair Boekhouder BIBF

christophe@feniksaccountants.be

Heidi

Stagiair Boekhouder BIBF

heidi@feniksaccountants.be

In voor een kennismaking? Geef ons een seintje